AK Furniture – Rohový psací stůl B20 155 cm levý dub artisan

Takový je právě tento stůl. Psací stůl vás po své praktické stránce bude zaručeně těšit a práce vám s ním půjde od ruky.

Stůl nabízí dostatečně velkou pracovní plochu, vedle které se nachází dvě prostorné police, do kterých vložíte knihy, šanony, boxy i nejrůznější krabice a tři zásuvky na psací potřeby, zápisníky či různé kancelářské pomůcky. Všechny důležité věci tak budete mít po svém boku, takže žádné zbytečné vstávání.

Stůl v jednoduchém barevném provedení dokonale zapadne do dětských pokojů i vašich pracoven. Snese jak výrazné barevné doplňky, tak ty elegantní v tlumených barvách.

Jak bude váš pracovní kout vypadat je tedy jen a jen na vás. Ať už pracujete na počítači, píšete úkoly do sešitu nebo malujete obrazy, tento psací stůl bude tou pravou volbou.

Jednoduchý stůl s elegantním vzhledem

Tento rohový psací stůl B20 155 cm levý dub artisan se skvěle hodí nejen do domácích kanceláří, ale i do dětských pokojů. S jeho prostornými policemi a zásuvkami budete mít všechny vaše potřeby na dosah ruky, takže se nemusíte obávat nedostačujícího úložného prostoru.

Stůl je vybaven praktickými zásuvkami, do kterých se vejde vše důležité a potřebné pro vaší práci nebo studium. Můžete zde uložit zápisky, poznámky, psací potřeby i desky na kreslení.

Ak Furniture vám nabízí kvalitní nábytek s moderním vzhledem a vysokou funkčností. Tento rohový stůl je výjimečný svou elegancí a praktičností.

Zásuvky a police

Jak již bylo zmíněno, rohový psací stůl B20 155 cm levý dub artisan se může pochlubit velkými policemi a třemi zásuvkami. To je jistě oceníte, protože máte vše na dosah a nemusíte vstávat od stolu, když potřebujete něco najít. Jedna zásuvka je klasická, druhá užší a třetí je širší. Takže si můžete všechny své drobnosti uklidit hezky odděleně.

Při výběru rohového psacího stolu je nutné myslet nejen na jeho funkčnost, ale také na estetiku. Tentýž stůl by mohl mít různý vzhled, což by mohlo hrát roli při vytváření vašeho pracovního prostředí. Proto je důležité vybrat si takový stůl, který bude vyhovovat nejen vašim potřebám, ale také vkusu.

Tento rohový psací stůl je rozhodně trefou do černého, pokud hledáte kvalitní, praktický a zároveň elegantní stůl.

Pokud jste se rozhodli pro tento rohový psací stůl, můžete si ho zakoupit na vybirejnabytek.cz.

rohový psací stůl
rohový psací stůl