Akáciový zahradní barový stůl Kave Home Salguer 70 x 70 cm – styl a kvalita pro dokonalý posed v přírodě

Letní sezóna už je za dveřmi a pokud hledáte zahradní nábytek, který nabídne nejen komfort, ale bude i stylově vypadat – pak je to zahradní barový stůl Salguer od značky Kave Home. Tento stůl zaujme nejen svým designem, ale i použitými materiály, které dodají vaší zahradě šmrnc.

Stůl s certifikací FSC

Akáciové dřevo, použité na deskách, má certifikaci FSC, což znamená, že pochází z lesů, které byly spravovány v souladu s nejvyššími standardy ochrany přírody. Ocelové nohy jsou natřeny černou barvou, což dodává stolu moderní vzhled.

Detaily, na kterých záleží

Každý detail byl pečlivě promyšlen, aby odpovídal potřebám zákazníka. Deskou z akáciového dřeva a ocelovou podnoží dohromady vytvářejí kontrastní spojení. Vše je kombinováno v praktické velikosti 70 x 70 cm, takže tento stůl se hodí i na menší terasy a balkóny.

Kombinujte nejrůznější prvky ve stylu Salguer

Své zahradní posezení můžete skvěle sladit i s dalším nábytkem, který v kolekci Salguer najdete. Kromě barového stolu si můžete pořídit i židle, slunečníky nebo lavice. Zkrátka, vše, co potřebujete pro dokonalé posezení s rodinou a přáteli.

Jak se o nábytek postarat

Nábytek skladujte na suchém vnitřním místě, abyste zajistili maximální ochranu proti vlhkosti a dalším nepříznivým podmínkám. Pokud ho však chcete mít na zahradě, pak je nutné ho chránit na podzim, v zimě i v období dešťů nepromokavým obalem, který zajistí, že nábytek přečká nepříznivé počasí v perfektním stavu.

Konečně, akáciový zahradní barový stůl Salguer 70 x 70 cm je dokonalou volbou pro ty, kteří si chtějí vychutnat léto v přírodě s luxusním stylem a kvalitním nábytkem. Pokud chcete učinit zahradu skutečným rájem, pak si tento stůl nenechte ujít a okořeňte svou zahradu v kolekci Salguer od Kave Home.

Akáciový zahradní barový stůl Kave Home Salguer 70 x 70 cm