Bílé stínidlo – důmyslný detail pro kontrolu osvětlení


Bílé stínidlo může být ideálním řešením, pokud hledáte možnost, jak kontrolovat množství světla, které proniká do místnosti. Pokud se rozhodnete pro tuto možnost, můžete si být jisti, že získáte nejen praktickou funkci, ale také dekorativní prvek, který může oživit celkový vzhled interiéru.

Kovové stínidlo s textilním pláštěm

Tento konkrétní produkt je bílé stínidlo, které kombinuje kovovou konstrukci s textilním pláštěm. Toto spojení materiálů vám umožní využít toho nejlepšího z obou světů – trvanlivost a pevnost kovového stínidla a jednoduchost a eleganci bílého textilu.

Objímka s jedním závitem E27

K dostání je tento kus včetně objímky s jedním závitem E27. Tento typ objímky je velmi oblíbený, protože podporuje velké množství různých typů žárovek. Pokud potřebujete vyšší svítivost, můžete zvolit žárovku s vyšším výkonem, pokud chcete naopak vytvořit tlumené světlo, můžete zvolit žárovku s nižším výkonem. Výhoda tohoto systému je také v tom, že pokud se vám někdy rozbije žárovka, můžete ji vyndat a vyměnit novou bez nutnosti zakoupit novou objímku.

Technické specifikace

  • Barva: bílá
  • Materiál: kov/textil
  • Objímka: 1xE27
  • Rozměry: průměr 46,5 cm, výška 23,5 cm

Tyto rozměry se hodí pro většinu standardních stropních zásuvek, takže není nutné řešit další úpravy.

Bílé stínidlo v interiéru

Pevnost a trvanlivost kovového stínidla zajišťují, že budete s tímto produktem spokojeni velmi dlouho. Díky bílému textilnímu plášti bude mít stínidlo jemný vzhled, který se hodí ke všem typům interiérů.

Jestliže hledáte způsob, jak zlepšit svůj domov nebo kancelář, bílé stínidlo je ideální řešení. A když už tedy hledáte, tak proč nejít rovnou k tomu nejlepšímu? Pokud si chcete zakoupit kvalitní stínidlo, které vám poskytne to nejlepší z obou světů – funkčnost a estetickou hodnotu – navštivte naše e-shop a objednejte si své bílé stínidlo se slevou hned teď.