Čalouněná postel IDRIS Boxsprings 160 x 200 cm ve variantě Soft 17

Postel IDRIS představuje elegantní, stylové a funkční řešení do každé ložnice. Disponuje dvěma úložnými prostory, do kterých snadno uschováte ložní prádlo, sezónní oblečení či jiné věci. Základ postele tvoří masivní dřevo a dřevotříska.

Variantu Soft 17 charakterizuje čalounění postele luxusní textilií, která je měkká na dotek a kurvilově zpracovaná. Taková postel pak nabízí nejen vysoký komfort pro spánek, ale především estetickou hodnotu pro celou ložnici.

Úložné prostory

Postel IDRIS disponuje dvěma úložnými prostory, což oceníte zejména pokud nemáte k dispozici příliš prostoru v bytě či domě. Tyto úložné prostory jsou navíc velmi prostorné a vyztužené, takže vám poslouží jako skvěle fungující úložné řešení. Stačí je pouze otevřít a můžete do nich uložit různě velké věci.

Navíc je zde možnost přikoupit si k posteli i noční stolky, které se perfektně hodí k jejímu designu. Tyto noční stolky navíc disponují dalším úložným prostorem, což vám poskytnou ještě více místa na skladování svých věcí.

Designový kousek pro váš interiér

Čalouněná postel IDRIS Boxsprings 160 x 200 cm ve variantě Soft 17 je skvělou volbou pro každého, kdo chce mít v ložnici jedinečný kousek nábytku. Luxusní čalounění ve spojení s elegantním designem a praktickými úložnými prostory je skvělou kombinací, která padne do oka každému.

Doporučujeme postel doplnit o další doplňky do ložnice, jako jsou například polštáře, přikrývky, nebo dekorativní polštáře, které dokáží vytvořit ještě útulnější prostředí pro váš spánek.

Čalouněná postel IDRIS Boxsprings 160 x 200 cm ve variantě Soft 17

Závěr

Pokud hledáte postel, která bude elegantní, pohodlná a zároveň praktická, je čalouněná postel IDRIS Boxsprings 160 x 200 cm ve variantě Soft 17 tou pravou volbou pro vás. Vyzkoušejte si ji a uvidíte sami, jak skvěle se bude hodit k vašemu interiéru.

Zde si můžete prohlédnout postel IDRIS a objednat ji online.