Expedo postel z masivu HERA s roštem ZDARMA, rozměr 90×200 cm, ořech-lak


Expedo postel z masivu HERA s roštem ZDARMA

Expedo postel z masivu HERA s roštem ZDARMA

Postel z masivu HERA 2 nabízí jednoduchý design, který zapadne do každého interiéru. Je ošetřena ekologicky nezávadným lakem, který chrání proti mechanickému poškození, prodlužuje životnost a zjednodušuje údržbu. K dostání je v sedmi rozměrech spací plochy a v šesti krásných dekorech.

Rozměr 90×200 cm je ideální pro jednotlivce, děti nebo pro hosty. Díky ořech-lakovému dekoru se postel skvěle hodí do moderního stylu a zároveň působí teple a útulně.

Jednoduchá údržba a výhodné doplňky

Postel z masivu HERA 2 je velmi snadno udržovatelná. Stačí ji otřít vlhkým hadříkem a můžete si být jisti, že bude vypadat jako nová po mnoho let. K posteli lze dokoupit příslušenství jako jsou noční stolky nebo úložné prostory pod lůžkem.

Nabízíme vám postel z masivu HERA s dřevěným laťkovým roštem ZDARMA. Vybírat můžete z několika různých rozměrů, abyste si vyzkoušeli tu správnou pro vaše potřeby. Všechny postele jsou ošetřeny přírodním lakem a splňují všechny nejvyšší standardy kvality.

Expedo postel z masivu HERA s roštem ZDARMA je investicí do vašeho zdravého a kvalitního spánku. Její jednoduchý design se perfektně hodí do interiéru, který má moderní linie a zemitou barevnost. Kupte si ji ještě dnes a budete spát jako miminko!

Kupte si Expedo postel z masivu HERA s roštem ZDARMA zde

Různé postele z masivu HERA