Falco Skříň Mikado IV – úložný zázrak s truflou


Elegance a moderní nádech

Falco Skříň Mikado IV osloví i ty nejnáročnější zákazníky svým moderním a elegantním designem. Dlouhé stříbrné úchyty a kouřová zrcadla na dveřích skříně podtrhují její luxusní vzhled. Pro výrobu skříně bylo použito lamina o síle 16 mm a hrany jsou ukončeny ABS lištou. Vodící lišty jsou vyrobeny z odolného hliníku a splňují požadavky na každodenní používání.

Dostatek úložného prostoru

Falco Skříň Mikado IV nabízí dostatek úložného prostoru pro vaše věci. Díky svému uspořádání se skvěle hodí do různých místností – ložnice, předsíně, dětského, nebo studentského pokoje.

Demontážní provedení

Falco Skříň Mikado IV je dodávána v demontovaném stavu s montážním plánem a všemi potřebnými spojovacími materiály. Sami si tak můžete sestavit skříň podle svých představ a potřeb.

Falco Skříň Mikado IV s truflou

Pokud hledáte skříň, která nejenže nabízí dostatek úložného prostoru, ale zároveň vypadá skvěle, určitě vás zaujme Falco Skříň Mikado IV s truflou. Tento prvotřídní kus nábytku můžete zakoupit na esrom.cz.

Nekoupíte si dekorace

Vyobrazené dekorace nejsou v ceně, ale naštěstí se dají zakoupit zvlášť. Tak si můžete doplnit dekorační prvky, které skříni dodají ještě více kouzla a osobitosti.

Falco Skříň Mikado IV s truflou