GAB Předsíňová stěna – Devon 5: Elegantní kombinace bílého dubu a šedého podkladu

O výjimečnosti nabízených produktů ze sortimentu společnosti Skvělý nábytek nemusíme snad nikoho přesvědčovat. Jedním z produktů, který okamžitě upoutá vaši pozornost, je bezpochyby předsíňová stěna Devon 5. Tuto moderní a praktickou stěnu ocení každý, kdo má chuť a zájem spojit kvalitu s vkusem.

Možnost LED osvětlení s dálkovým ovládáním

Naše předsíňová stěna Devon 5 vám nabízí mimořádnou výbavu, která vám poskytne skutečnou radost z využívání této stěny. Jako jednu z hlavních výhod vyniká možnost LED osvětlení s dálkovým ovládáním, což znamená maximalizaci praktické funkčnosti tohoto předmětu nábytku.

Neváhejte a klikněte na následující odkaz, abyste se podrobněji seznámili s tímto skvělým produktem:

https://www.skvelynabytek.cz/produkt/gab-predsinova-stena-devon-5-bily-dub-sedy-podklad

Tichý uzavírací systém

Tichý uzavírací systém zajišťuje tiché a jemné zavírání dveří a zásuvek. To znamená, že vaši rodinu a návštěvy nebudete rušit tím typickým zvukem, který mnohdy doprovází otevírání a zavírání klasických nábytkových dveří. Tento součástí této stěny je dokonce tak neprůstřelný, že si na něj rychle zvyknete a skoro ho nepocítíte.

Sada LED osvětlení

Jednou z praktických doplňkovým souborem k této předsíňové stěně je sada LED osvětlení. Obsahuje napájení připojené k zásuvce a spony. A to není všechno – kromě toho můžete zvolit ze 16 barevných osvětlení, které zahrnuje také dálkové ovládání.

Rozměry prvků

Zrcadlo – Výška: 150 cm / Šířka: 56 cm

Stolek se zásuvkou – Výška: 46 cm / Šířka: 46,5 cm / Hloubka: 40 cm

Věšák – Výška: 150 cm / Šířka: 46,5 cm

Specifikace nábytku

Základní materiálem, ze kterého je tato stěna vyrobena, je laminovaná deska. K jejím hlavním výhodám patří především vyztužený PVC okraj a tloušťka nábytkové desky, která činí 16-22 mm. Rozměry výšky x šířky x hloubky stěny činí 198 cm x 103 cm x 40 cm. Záruka na tento kus moderního nábytku je stanovena na 24 měsíců.

Od předsíňové stěny Devon 5 se jistě nenecháváme odradit, naopak naše srdce letí k mnoha dalším kusům nábytku, které by snadno mohly skvěle doplnit tento model. Vyrazte na naše stránky, nechte se inspirovat a připravte se pro výbavu svého interiéru na ještě větší výzvy!