Klasické bílé keramické umyvadlo KOŁO REKORD 60×44 cm (K91060000)

Klasické keramické umyvadlo je určeno k instalaci na stěnu, kde je zavěšeno na šrouby. Pro elegantnější vzhled je vhodné umyvadlo doplnit keramickým podstavcem, který zakryje nevzhledné potrubí (není součástí umyvadla). Umyvadlo má klasický polokruhový tvar a dostatečně hlubokou a prostornou umyvadlovou mísu. Toto keramické umyvadlo je velmi oblíbené díky svému elegantnímu designu a dobře slouží jako hlavní prvek koupelny.

Popis produktu:

  • Rozměr: 600×455 mm
  • Typ: klasické
  • Barva: bílá
  • Přeplňovací otvor: ano
  • Otvor na baterii: ne
  • Povrchová ochrana: ne
  • Materiál: sanitární keramika

Toto bílé keramické umyvadlo má velikost 60×44 cm a je vyrobeno ze sanitární keramiky, což je kvalitní a trvanlivý materiál. Toto umyvadlo nemá otvor na baterii, takže je nutné instalovat baterii na stěnu nebo na keramický podstavec. Přeplňovací otvor umožňuje přetékat vodu, což zabraňuje vzniku příliš mnoho vody v umyvadle a následnému zavadnutí vody v odtoku.

Umyvadlo KOŁO REKORD 60×44 cm (K91060000) je ideální volbou pro koupelny, které mají klasický styl. Jeho elegantní design a kvalitní zpracování z něj dělají must-have pro luxusní koupelnu.

Jak umyvadlo instalovat?

Keramické umyvadlo KOŁO REKORD

Před instalací umyvadla je třeba si zajistit všechny potřebné materiály a nástroje, jako jsou šrouby, sklíčidla a utěsnění. Poté je třeba provrtat otvory na stěnu tak, aby odpovídaly umístění šroubů na zadní straně umyvadla. Poté je umyvadlo nasazeno na šrouby a připevněno pomocí sklopných upínacích prvků k sadě. Kabely vody lze následně připojit a utěsnit.

Chcete mít koupelnu s dokonalým vintage vzhledem? Pořiďte si keramické umyvadlo KOŁO REKORD 60×44 cm (K91060000) také.

Keramické umyvadlo KOŁO REKORD 60×44 cm (K91060000)