Krásná 18dílná sada talířů z porcelánu a kameniny Villa d’Este Madagascar

V dnešní době už není stolování jen otázkou toho, co na talíři máme, ale také jakým způsobem je podáme. Stolování totiž říká hodně o našem vkusu, stylu a estetickém cítění. Proto se stále častěji setkáváme s tím, že nejen nádobí, ale také ubrusy, servírovací misky a jiné dekorace pečlivě vybíráme. Jedním z produktů, které se staly hitem posledních let, je 18dílná sada talířů z porcelánu a kameniny Villa d’Este Madagascar.

Proč zvolit právě tuto sadu?

Nádobí značky Villa d’Este přenese vaše stolování do prosluněné Itálie, plné romantických vzorů a barev. Vytříbené designové zpracování doprovází kameninový a porcelánový materiál. Kombinace těchto materiálů zaručuje vysokou kvalitu a trvanlivost. Díky tomu budete moci vaši stůl ovšem vypínat nejen pro rodinné oslavy, ale také pro běžné večery s přáteli. Proto se tato sada perfektně hodí pro každou příležitost.

Jaký design v sobě sada ukrývá?

Sada talířů obsahuje celkem 18 kusů: 6 plochých talířů o průměru 28 cm, 6 hlubokých talířů o průměru 22 cm a 6 talířů na dezert o průměru 19 cm. Na každém talíři najdete jedinečné vzory, které připomínají přírodu a exotické kraje. To vše v kombinaci s pastelovými barvami, které do vašeho jídelního stolu vnášejí svěžest a elegance. Každý talíř je ručně malovaný a proto je každý originál.

Jedním z dalších benefitů této sady talířů je to, že je vhodná do myčky a mikrovlnky. Všechny kusy jsou velmi pečlivě zabaleny, aby byla zaručena bezpečnost při přepravě. Proto se nemusíte obávat toho, že by váš nový nákup nedošel do vašich rukou v perfektním stavu.

Kde si sadu objednat?

Tuto krásnou 18dílnou sadu talířů si můžete zakoupit na stránkách www.skvelynabytek.cz. Cena této sady se pohybuje okolo 4 000 Kč. Pokud budete mít zájem, lze si na stránkách zakoupit i další kusy, které doplní vaši kolekci. Sada je také ideálním dárkem pro milovníky krásného nádobí, protože konkurovat této sady se opravdu nedá.

Villa d'Este Madagascar

Tento obrázek Vám ukazuje, jak krásně se tato sada talířů hodí na vaši tabuli.

Vyberte si tuto sada talířů od značky Villa d’Este a užijte si stolování jako nikdy předtím. Spojte krásné vzory s kvalitou, ať už si podáváte snídani nebo pořádáte společenskou večeři s přáteli.