Krémově bílá koženková dvoumístná pohovka MESONICA NEELO 152 cm – pohodlné sezení s luxusním designem

Často se stává, že hledáte ideální nábytek, který by splňoval vaše požadavky na vzhled, komfort a kvalitu. Lounge pohovka Mesonica Neelo je jedním ze dvou modelů z kategorie posezení Mesonica. Tento nábytek je určen především do veřejných prostor, jako jsou kanceláře, čekárny, vestibuly či studia.

Malé rozměry pro menší prostory

Vybrat si pohovku, která by splňovala vaše požadavky na prostorovou náročnost a pohodlí, bývá občas obtížné. Lounge pohovka Mesonica Neelo je určena i do menších prostor, které opticky zvětší díky svému světlému odstínu a štíhlým nohám.

Látka Yacht pro působivý styl

Díky látce Yacht, která byla použita na modelu Neelo, působí tento nábytek velmi působivě. Jedná se o materiál, který dodá tomuto nábytkovému kusu osobitý styl a vytvoří z něj zajímavý designový prvek vašeho interiéru.

Kožený aspekt

Nádherný koženkový design vám zaručí pohodlné sezení na pohovce Mesonica Neelo. Vrchní vrstvu tvoří mikrosemiš s koženým potiskem, což propůjčuje pohovce luxusní vzhled. Podklad tohoto výrobku byl vyroben z pravé recyklované kůže, díky které se posezení stává jedinečným a výjimečným zážitkem.

Štíhlé nohy z přírodního dřeva

Unikátní kombinace látky se štíhlými nohami z přírodního dřeva dodává pohovce Mesonica Neelo jedinečný a originální design. Kombinace vrstev vytváří celistvý a stylový dojem, jenž sukromatce podtrhne a zpříjemní každé vaše sezení.

Otevřený šev pro nonšalantní vzhled

Charakteristickým prvkem pohovky Mesonica Neelo je její otevřený šev, který propůjčuje nábytku neokázalý a lehce nonšalantní vzhled. Díky tomu získá každý interiér, zařízený modelem Neelo, charakter a stylovost.

Nakupovat nábytek, který je krásný, pohodlný a kvalitní, je touha každého z nás. Lounge pohovka Mesonica Neelo je tou správnou volbou, kterou nelze opominout, pokud máte rádi luxus a kvalitu.

Tento produkt se vyrábí na zakázku a vrácení zboží podléhá individuálním obchodním podmínkám dle odstavce 3.6. Pokud se tedy rozhodnete pro tento model, můžete být jistí, že dostanete dokonalý produkt, připravený přesně pro vás.

Lounge pohovka Mesonica Neelo

Přemýšlíte, jaké by to bylo posedět si na kanapi s krásným vzhledem a maximálním komfortem? Navštivte stránky Vybírej nábytek, a dejte se do hledání vašeho vysněného nábytku.