Luxusní koženkové křeslo MICADONI Gobi v hnědé barvě – dokonalý doplněk pro váš interiér

Jaké křeslo by se hodilo do vašeho obývacího pokoje nebo pracovny? Pokud hledáte kvalitní, luxusní a zároveň moderní řešení, určitě by vás mohlo zaujmout koženkové křeslo Gobi od značky Micadoni.

Krása a kvalita materiálu

Křeslo Gobi se hodí do interiéru v moderním nebo glamour stylu. Krásná a luxusní látka s mírným leskem se velmi podobá pravé kůži. Její výjimečností je vysoká odolnost proti oděru a absorpci tekutin. Díky tomu lze z tkaniny snadno odstranit rozlitou kávu, čaj nebo víno. Navíc nese certifikát Oeko-Tex®.

Chcete mít doma kus nábytku, který bude vypadat skvěle a bude se dobře udržovat? S tímto křeslem to není žádný problém. Zvolte si barvu, která vám nejlépe vyhovuje, a užijte si jeho krásu a kvalitu.

Stabilní základna a zajímavý kontrast

Podnož z bukového dřeva vytváří stabilní základnu a zajímavý kontrast k sedáku. Celé křeslo působí velmi elegantně a moderně zároveň. Jeho krása spočívá v detailu, který udělá z vašeho interiéru skutečnou oázu klidu a pohodlí.

Maximální pohodlí

Užijte si maximální pohodlí ve společnosti produktů z řady Gobi, které perfektně zapadnou do vašeho obývacího pokoje nebo pracovny. Křeslo Gobi je navrženo tak, aby vám poskytlo dokonalé ergonomické podmínky pro odpočinek. Je prostorné a měkké, takže se v něm budete cítit jako v náručí oblíbeného křesla.

Jak na údržbu

Celé křeslo doporučujeme čistit měkkým kartáčem. Vyhněte se silnému tření nebo náhlým prudkým pohybům. Nepoužívejte vysavač. K čištění mokrých nebo mastných skvrn použijte hedvábný papír a následně vlhkou měkkou houbu, která skvrnu rychle absorbuje. Poté můžete přistoupit k odstranění skvrny pomocí neutrálního čisticího prostředku a vody. Znečištěné povrchy čistěte jemnými krouživými pohyby. Po odstranění skvrny nechte tkaninu uschnout při pokojové teplotě. Potahy celé produktové řady nejsou snímatelné. Jejich sejmutí a vyprání v pračce je na vlastní riziko zákazníka.

Objednání a vrácení zboží

Tento produkt se vyrábí na zakázku a vrácení zboží podléhá individuálním obchodním podmínkám dle odstavce 3.6. Pokud máte zájem o jinou variantu čalounění, neváhejte nás kontaktovat.

Pozor! Vyberte si barvu, která vám nejlépe vyhovuje a