Luxusní šedá sametová pohovka s zlatým podnožím – MICADONI AGATE 183 cm

Trojmístná pohovka MICADONI AGATE představuje ladné spojení klasické elegance a neotřelého designu. Pohovka připomíná nadýchaný polštář a přímo vybízí k relaxaci. S AGATE si budete moci užívat své chvilky pro odpočinek naplno a s maximálním pohodlím. Na komfortu přidává i na dotek velmi příjemné čalounění ze sametové látky v šedém odstínu a dva menší polštáře po bočních stranách pohovky. Zlatě lakovaná kovová podnož představuje zajímavý kontrast k čalounění pohovky. Díky svému nadčasovému stylu se AGATE skvěle hodí do klasických i moderních interiérů. Pohovku doporučujeme ladit s dalšími produkty z řady MICADONI AGATE.

Šedá sametová látková čalounění – dotek luxusu

Čalounění pohovky MICADONI AGATE je vyrobeno ze sametové látky v šedém odstínu, která přináší do vašeho interiéru dotek luxusu. Samet patří mezi nejpříjemnější textilie na dotek a zároveň si zachovává svou krásu i při častém používání. Pohovka s tímto čalouněním vám bude sloužit vynikajícím společníkem pro relaxaci a odpočinek.

Zlatě lakovaná kovová podnož – zajímavý detail

Kovová podnož pohovky MICADONI AGATE je zlatě lakovaná, což představuje zajímavý detail a kontrast k sametovému čalounění. Podnož vytváří elegantní linii, která dotváří celkový design pohovky. Kovové nohy pohovky jsou navíc velmi stabilní a dokážou snést i velkou zátěž.

MICADONI AGATE 183 cm - Šedá sametová pohovka s zlatým podnožím

Ideální do klasických i moderních interiérů

Díky svému nadčasovému stylu se pohovka MICADONI AGATE skvěle hodí do klasických i moderních interiérů. Její elegantní a neotřelý design představuje perfektní kombinaci klasické elegance a moderního designu. Pohovku můžete umístit do obývacího pokoje, ložnice či pracovny. Její šedá barva navíc snadno ladí s ostatními barvami a materiály.

Vyberte si barvu, která vám nejlépe vyhovuje

Pokud máte zájem o tuto pohovku, je důležité si vybrat barvu, která vám bude vyhovovat a bude vás bavit. Pohovka se vyrábí ve šedé barvě, ale pokud máte zájem o jinou variantu čalounění, neváhejte nás kontaktovat.

Tento produkt se vyrábí na zakázku a vrácení zboží podléhá individuálním obchodním podmínkám dle odstavce 3.6.

Pohovka MICADONI AGATE představuje nadčasový kus nábytku, který bude sloužit jako vynikající společník pro relaxaci a odpočinek. S jejími rozměry 183 x 79 x 92 cm je ideální pro tři osoby, kteří si budou moci vychutnat své oblíbené filmy, knihy či hudbu.

MICADONI AGATE 183 cm - Šedá sametová pohovka s zlatým podnožím