Mayer rostoucí židle Freaky Sport 2430 08 371 – recenze a zkušenosti

Špičková kvalita a sportovní design současnosti, to je dětská rostoucí židle na kolečkách Mayer FREAKY SPORT. Otočná židle pro správné sezení nastavitelná dle velikosti postavy (až 180 cm) se všemi přednostmi pro děti od 4 let i náctileté. Součástí standardního provedení jsou univerzální kolečka pro koberce i tvrdé podlahy. Záruka 60 měsíců. Nosnost 110 kg.

Hlavní výhody dětské rostouc židle na kolečkách Mayer FREAKY SPORT

  • Ergonomické postranní vedení – pomáhá udržovat správnou držení těla a zdravou pozici při sedu
  • Tvarovaná pěna na podporu zad – přináší maximální pohodlí a podporu pro dítě
  • Měkké chráněné područky – chrání citlivé paže a zápěstí a zajišťují další podporu
  • Ideální přizpůsobení postavě – s možností nastavení výšky i hloubky sezení pro děti od 4 let až po dospělost
  • Nastavitelnost hloubky sezení ve 4 stupních – umožňuje snadné a pohodlné přizpůsobení sedáku dítěti
  • Dlouhá životnost od 4 let až po dospělost – díky funkcionalitě rostoucí židle, spoříte si nejen peníze, ale i místo v bytě

Však to znáte – každý rok musíte kupovat nové džíny, boty, trička, protože jsou děti zase o pár centimetrů větší. Chcete, aby děti rostly, ale často to vyprázdní peněženku. FREAKY SPORT roste s Vaším dítětem, a tím opravdu spoříte peníze. Pomocí systému Easy Click můžete Vašemu dítěti zcela pohodlně nastavit pozici sezení. Nastavením pozice zádové opěrky a područek bude nastavena hloubka sezení, a to jedním kliknutím.

Bezestupňové jednoduché nastavení výšky sezení je možné pro výšku dítěte od 110 do 180 cm. Tím je zajištěno rovnoměrné rozdělení tlaku na hýždě a stehna a zdravá pozice sezení. Systém lomícího se kloubu je extrémně odolný umělohmotný kloub, který vyhovuje požadavkům na testy i pro židle pro dospělé.

Mayer rostoucí židle Freaky Sport 2430 08 371 - recenze a zkušenosti

Pro tuto značku je kvalita prioritou a použitá technologie zaručuje, že tato rostoucí židle na kolečkách bude skvělým doplňkem vašeho interiéru a tím i přínos k zdraví vašeho dítěte. Pokud se chcete na tuto židli podívat bližší, naleznete ji na stránkách společnosti Interierio.cz.