Moderní rohová sedačka Andora v šedé/modré barvě pro levý roh


Moderní a kvalitní sedací souprava Andora

Nyní za super akční cenu pouze u nás! Cena je platná pro potah na hlavní fotografii. Soupravu dodáváme v provedení pravý nebo levý roh. Zadní část očalouněna originálním potahem jako korpus. Sedačka v potahu eko-kůže + žinilková látka. Sedačka je rozkládací včetně úložného prostoru. Rozklad není potažen stejným potahem jako sezení. Polohovatelné záhlavníky jsou v ceně.

Rozměry:

(délka x šířka x výška) 275x202x90cm

Plocha po rozložení: 125x193cm

MODERNÍ SEDACÍ SOUPRAVA

Moderní design, pohodlí a účelnost, to vše vám nabídne sedací souprava Andora. Tato sedačka se stane oblíbeným místem každodenního odpočinku. Kombinace dvou různých materiálů potahů a dvou barevných odstínů je současným trendem. Andora je velká sedačka, která pohodlně pohostí i větší návštěvu.

Moderní rohová sedačka Andora

Vyberte si moderní rohovou pohovku Andora, která se stane skvělou dekorací vašeho obývacího pokoje a zároveň poskytne pohodlné posezení pro celou vaši rodinu a hosty. Tato skvělá sedačka je navržena tak, aby splňovala všechny vaše nároky na moderní a pohodlný interiér.

Vyberte si svůj oblíbený design a sídlo

Pro více informací a objednání si můžete prohlédnout tento odkaz: https://www.nabytekprehledne.cz/produkt/moderni-rohova-sedacka-andora-seda-modra-roh-orientace-rohu-levy-roh

Moderní rohová sedačka Andora