Moderní světle šedý koberec Think Rugs Polar, velikost 80 x 150 cm

Krásně jemný, hebký a luxusně vypadající – takový je koberec z řady Polar, který je vyroben ze 100% mikrovlákna. Jeho vlas je ten nejdelší a nejtenčí, jaký značka Think Rugs nabízí, a tak vypadá téměř jako opravdový kožich polárního medvěda.

Koberec je ideální pro moderní interiéry a dokonale ladí s minimalistickým nábytkem. Jeho světle šedá barva dodá místnosti klid a harmonii, zatímco jeho jemný povrch bude na dotek příjemný i vašim nohám.

Koberce Think Rugs Polar jsou také velmi odolné a snadno se čistí

Díky použitému mikrovláknu jsou koberce z řady Polar velmi odolné a odolávají opotřebení i intenzivnímu používání. Navíc se snadno čistí, stačí je vysát nebo otřít mokrou houbou. Takto udržujete koberec v perfektním stavu a prodlužujete jeho životnost.

Koberec Think Rugs Polar je ideální volbou nejen do obývacího pokoje, ale také do ložnice, předsíně nebo kanceláře. Velikost 80 x 150 cm je dostatečná pro menší místnosti, kam by větší koberce nezapadly. Jeho jednoduchý design navíc skvěle doplňuje moderní interiéry.

Koupit koberec Think Rugs Polar na Esrom.cz

Poznámka: U tohoto koberce může docházet k mírnému uvolňování vláken. To je ale naprosto běžné u koberců z mikrovlákna a nevypovídá o jejich kvalitě. Pokud se vám bude uvolňování vláken zdát příliš, stačí koberec vysát a vlákna otřepat.

Koberec Think Rugs Polar, velikost 80 x 150 cm

Vyberte si svůj oblíbený kus z řady koberec Think Rugs Polar a dodáte vašemu interiéru zasloužený luxus a eleganci. A s Esrom.cz bude vaše nová podlaha u vás doma již do několika dní.