Nardi Hořčicový podsedák Net Relax – Pohodlný a stylový doplněk pro vaše venkovní křeslo


Vyšší úroveň komfortu pro vaše křeslo

Dodejte křesílku Net Relax ještě vyšší úroveň komfortních vlastností díky praktickému a pohodlnému podsedáku Net.

Křeslo Net Relax od italské značky Nardi je již samo o sobě velmi pohodlné a výborně se hodí pro odpočinek na terase, zahrádce nebo balkoně. S podsedákem Net bude vaše křeslo ještě pohodlnější a bude se Vám na něm lépe relaxovat. Podsedák je perfektně přizpůsoben tvaru křesla Net Relax, takže bude krásně sedět na ploše křesla.

Ochrana proti UV záření

Látka je příjemná na dotek a odolná vůči UV záření, díky čemuž se nemusíte bát využít jej nejen na terase, ale také na zahradě.

Podsedák Net je vyroben z kvalitní látky, která je příjemná na dotek a zároveň odpuzuje vodu. Díky tomu můžete podsedák používat i při mokrem počasí. Navíc je látkový podsedák Net odolný vůči UV záření, takže se nezničí ani při intenzivnějším slunečním záření.

Příjemný společník pro vaše chvíle odpočinku

Podsedák Net se stane příjemným společníkem pro vaše chvíle odpočinku.

Pokud máte křeslo Net Relax, rozhodně neváhejte a pořiďte si k němu podsedák Net. Tento praktický doplněk dokáže ještě vyšperkovat již tak krásné křeslo a zároveň zaručí větší pohodlí při relaxaci. Podsedák Net je také velmi snadno údržbatelný, stačí jej občas vyprat v pračce na nízké teplotě a je jako nový.

Závěr

Nardi Hořčicový podsedák Net Relax je skvělým doplňkem pro vaše křeslo Net Relax. Vyšší úroveň komfortu a ochrana proti UV záření jsou jen některé výhody tohoto praktického doplňku. Pokud si chcete užít vaše venkovní posezení naplno, proč to nezkusit s podsedákem Net? Můžete si jej zakoupit na stránkách našeho e-shopu www.nabytekhned.cz.

Nardi Hořčicový podsedák Net Relax

Tento podsedák je v barvě hořčicového žlutého, který krásně ladí s barvou křesla Net Relax. Udělejte si radost a vychutnejte si vaše venkovní posezení s novým pohodlným podsedákem Net Relax.