Nová Expedo pěnová matrace GROUP s polštářem – pro zdravý spánek!

Pěnová matrace GROUP.
Matrace patří mezi pěnové, oboustranné matrace. Jádro matrace je vyrobeno z pěny Flexifoam a 7-zónovým, masážním profilem v provedení 3D RAINBOW technologie. Konstrukce matrace je důkladnou oporou pro bederní svalstvo a umožňuje tak komfortní spánek.

Důkladná opora pro záda.
Středová vrstva je vyrobena jako pružná opora a základna obou lehacích ploch ze studené pěny. Matrace tak dosahuje maximálního výkonu komfortu a pohodlí, má tvarovou stálost.

Matrace Expedo
Ilustrační obrázek Expedo pěnové matrace

Bezpečnost pro alergiky.
Povrch matrace je chráněn antibakteriálním potahem vhodným pro alergiky, který je příjemný na dotek, opatřen je zipem a pratelný na 60 °C.

Komfort a výška.
Matrace je 16 cm vysoká, včetně potahu, a má oboustranné využití díky tvrdé a měkké straně díky 3D RAINBOW technologii. Expedo pěnová matrace GROUP je ideální pro každého, kdo hledá zdravý spánek a zároveň maximální pohodlí a komfort.

Expedo pěnová matrace
Přímý odkaz na produkt Expedo pěnové matrace GROUP

Oboustranná matrace

Matrace Expedo GROUP je praktická díky svým oboustranným využitím. Na jedné straně je matrace měkčí, zatímco druhá strana je tvrdší a poskytuje větší oporu bedernímu svalstvu. Díky této vlastnosti je matrace vhodná pro všechny typy spáčů, bez ohledu na jejich váhu či tělesnou stavbu.

Pěna Flexifoam s vizuálně zajímavým profilem

Pěna Flexifoam je nová technologie, která se postarala o maximální pohodlí a komfort při spánku. 3D RAINBOW technologie je zárukou toho, že se pěna přizpůsobí tvaru těla a usnadní tak relaxaci a pobyt v posteli. Profilovaná struktura této technologie dokáže masírovat svaly a současně eliminovat možné bolesti hlavy a krční oblasti.

Tvrdá strana vs. měkká strana

Oboustrannost matrace Expedo GROUP jde ruku v ruce s tvrdostí daných stran. Měkčí strana matrace se postará o úlevu a uvolnění v průběhu noci, pokud máte nejraději pohodlí a klid. Tvrdší strana matrace Expedo je zase ideální pro osoby, které potřebují dobrou oporu spodní části zad, např. při skolioze nebo při jiných zdravotních problémech.

Praktický a hygienický potah na zip

Antibakteriální potah na zip je vynikající z hlediska hygieny i praktičnosti. Snímatelný potah lze jednoduše položit do pračky, a to tak, aby si zároveň uchoval svůj původní tvar i vůni. Kromě toho je potah příjemný na dotek a zároveň je vhodný pro alergiky, kteří by měli mít jistotu kvalitního a zdravého spánku.

Závěr

Matrace Expedo GROUP s polštářem je ideální volbou pro ty, kteří chtějí dobrou matraci s pevností a stabilitou. Pěnová matrace Expedo je navíc vhodná pro každého, bez ohledu na tělesnou stavbu nebo hmotnost, díky oboustrannému využití a regulačním vlastnostem pěny Flexifoam. Nejdůležitější vlastností matrace Expedo je ale rozmanitost využití, protože se spolu s vysokým komfortem, tvrdostí i měkkostí dokáže přizpůsobit jakékoli poloze a typu spánku. Navíc je hygienický a snadno údržbový, což usnadňuje praní a čistotu.