Nově příchozí Prošívaný sedák Heda šedá – velikost 40 x 40 cm od Trade Concept

Kvalitní prošívaný sedák do každé domácnosti pro to nejpohodlnější posezení. Sedák můžete využít v domácnosti na křesla i židle, na zahradě či chatě nebo v létě například při grilování. Vzít si ho můžete také do své kanceláře.

Prošívaný sedák Heda šedá - Trade Concept

Nesnižujte komfort v obývacím pokoji

Prošívaný sedák Heda šedá od značky Trade Concept dodá vašemu obývacímu pokoji tolik potřebný luxus a pohodlí. Vypadá skvěle na křesle nebo židli a výrazně zvyšuje komfort při posezení. Vyberte si tento krásný sedák a užijte si každou chvíli relaxace a pohody.

Chcete objednat prošívaný sedák Heda šedá? Navštivte náš e-shop a staňte se majitelem tohoto skvělého produktu ještě dnes!

Prošívaný sedák Heda šedá - Trade Concept

Pevný a velmi odolný proti oděru

Sedák má nesnímatelný, pevný a velmi odolný potah, který je navržen tak, aby snášel každodenní používání a poskytoval dlouholetou pohodlnou sedací plochu. Potěší zejména rodiny s dětmi, kteří bývají velmi aktivní a často tvoří nepořádek. S tímto sedákem se nebudete muset bát, že by utrpěl při náhodném prolití nápoje nebo jídla. Je velmi snadno udržovatelný – stačí ho otřít vlhkým hadříkem. Nepotřebujete k tomu žádné extra prostředky.

Prošívaný sedák Heda šedá - Trade Concept