Nové sprchové dveře SAT SK SIKOSK100S s šířkou 100 cm

Chystáte se renovovat koupelnu a hledáte nové sprchové dveře do svého sprchového koutu? Pokud hledáte výrobek s moderním designem a praktickým provedením, zvažte pořízení nového produktu od značky SAT SK s označením SIKOSK100S. Tyto dveře nabízí vše, co od kvalitního produktu pro sprchový kout očekáváte a navíc mají šířku 100 cm, takže skutečně ničemu nebrání.

Sprchové dveře bez vaničky a barvou profilů v lesklém chromu

Nové sprchové dveře SAT SK SIKOSK100S jsou vyrobeny ze skla s proužky, které jim dodávají moderní a elegantní vzhled. Sklo je opatřeno dekorem Stripe, který skvěle koresponduje s lesklým chromem profilů, ve kterých jsou dveře uloženy. Tyto profily jsou vyrobeny z kvalitního a odolného hliníku, což zajišťuje dlouhou životnost produktu.

Produkt má praktický zalamovací systém otevírání, takže se snadno ovládá a skládá. Díky tomuto systému můžete dveře otevřít velmi široce, takže se snadno dostanete do sprchového koutu. Produkty jsou určeny pro levou i pravou orientaci, takže si můžete vybrat ten model, který vám bude nejvíce vyhovovat.

Easy Clean a minimalizace usazování vodního kamene

Jedním z největších problémů, když si pořizujeme nové sprchové dveře, je čištění. Nové dveře SAT SK SIKOSK100S jsou však vybaveny povrchovou úpravou Easy Clean, která zajišťuje jednoduché a rychlé čištění. Voda a nečistoty se neusazují na povrchu skla, takže můžete jednoduše a s minimální námahou udržovat vaše nové dveře v dokonalém stavu.

Provedení dveří bez vaničky je mnohem praktičtější, než klasická řešení, sestávající z dveří a vaničky. Díky tomu se snadno dostanete do koutu, aniž byste museli šplhat přes vaničku, navíc je to ekonomičtější řešení, protože se nevypouští téměř žádná voda, takže ušetříte na účtech za vodu.

Pořiďte si nové sprchové dveře SAT SK SIKOSK100S s šířkou 100 cm na VelkýNábytek.cz a užijte si moderní a praktické řešení do vaší koupelny.

Nové sprchové dveře

jsou moderním a praktickým řešením pro váš koupelnový kout. Vyrobeny jsou ze skla s proužky a barvou profilů v lesklém chromu a mají velmi praktický zalamovací systém otevírání. Tyto dveře jsou navíc vybaveny povrchovou úpravou Easy Clean, díky které bude jejich udržování v dokonalém stavu velmi jednoduché.

Nové sprchové dveře

Pořiďte si tyto nové dveře na VelkýNábytek.cz a užijte si koupelnu v moderním stylu.