Nový design šatní skříně Alena 2D v sonoma provedení

Když se rozhodujete o novém nábytku pro vaše bydlení, je důležité vybrat kvalitní, funkční a pohodlný kus nábytku, který se vám líbí a dokáže se přizpůsobit vašim potřebám.

Hledáte praktickou a moderní šatní skříň, která dokonale zapadne do vašeho interiéru a uspokojí vaše nároky na skladování oděvů? Máme pro vás skvělou zprávu! Šatní skříň Alena 2D v sonoma provedení je ideálním řešením pro moderní, prostorné a elegantní šatny.

Moderní šatní skřín

Tato skříň nabízí skvělé vnitřní uspořádání díky výklopným dveřím, poličkám a širokým závěsim pro vaše oděvy a doplňky. Pro maximální komfort vám navíc nabízí přehledný vzhled i při otevření jiných dvířek. Díky tomu se ušetří místo a tato možnost prospěje jak vašemu vkusu, tak i efektivitě ukládání a hledání konkrétního kusu oblečení.

Korpus v dekoru: dob sonoma

Korpus šatní skříně je vyroben z kvalitního a odolného materiálu zvaného DTDL (laminovaná dřevotříska) o síle 15mm v dekoru dob sonoma. Tento dekor je velmi oblíbený mezi nábytkáři a zákazníky z důvodu jeho moderního vzhledu a snadné kombinovatelnosti s ostatním nábytkem.

Pokud máte vyžadavky na provedení v jiném dekoru, obraťte se na naše prodejce, kteří vám rádi poradí.

Vnitřní uspořádání viz. fotografie č. 2

Vnitřní uspořádání šatní skříně Alena 2D je navrženo tak, aby dokázalo uspokojit i ty nejnáročnější zákazníky. Skříň je vybavena širokými závěsy pro abyste měli dostatek prostoru pro vaše oblečení a doplňky. Výklopná dvířka s poličkami zase nabízejí spoustu úložného prostoru pro věci, které se nehodí na závěsy. Všechna vnitřní uspořádání si můžete prohlédnout na fotografii č.2.

Uvnitř jsou umístěny také košové výsuvy s praktickými madly pro snadné otevření, které vám pomohou s drobnými předměty a drobnosti, jako jsou například pásky, kravaty, šperky a další podobné kousky.

Parametry: (šířka x výška x hloubka)

Šatní skříň Alena 2D v sonoma provedení disponuje následujícími parametry: 90x190x53cm

Materiál

Šatní skříň je vyrobena z kvalitních dřevotřískových desek s tloušťkou 15 mm, které jsou pokryty impregnovanou dekorativní folií. Laminované dřevotřískové desky jsou tradiční velkoplošné desky na bázi dřeva s povrchovou úpravou, které jim dodávají moderní vzhled a zvyšují jejich odolnost a životnost.

Údržba

Pro správnou údržbu a čištění šatní skříně Alena 2D v sonoma provedení se řiďte návodem, který je součástí balení.

K čištění používejte běžně dostupné prostředky a měkkou bavlněnou úterku. Nepoužívejte ostré hadříky, abyste nedocházeli k poškrábání povrchu. Při čištění dbejte na to, abyste vždy používali nejvhodnější prostředek pro daný typ povrchu, abyste předešli jeho poškození.

Montáž

Šatní skříň Alena 2D v sonoma provedení je dodávána v demontu. Všechno potřebné k sestavení je součástí balení, včetně kování a návodu na sestavení. Montáž je jednoduchá a můžete ji provést svépomocí. U demontovatelných spojů je