Obývací stěna LANCEOLATA v barvě borovice andersen/dub april: Kombinace funkčnosti a moderního designu

Moderní obývací stěna, která si zakládá na nejnovějších trendech bydlení, je v současnosti velmi žádaným nábytkem. Důvodem je mimo jiné skutečnost, že se stává centrem rodinného života a svým designem dokáže výrazně ovlivnit atmosféru celé místnosti.

Vlastnosti obývací stěny LANCEOLATA

Výrobce nábytku LANCEOLATA přichází s unikátní sestavou vyrobenou z kvalitní LTD v barevné kombinaci borovice andersen / dub april. Sestava se skládá ze dvou vitrín, televizního stolku a police a je určena k prodeji pouze jako sestava!

Rozměry obývací stěny LANCEOLATA jsou 315 x 200 x 45 cm a disponuje prostorným prostorem pro televizi o rozměru 132 x 91 cm. Barva obývací stěny je borovice andersen/dub april a jako materiály byly použity kromě LTD (lamina) také sklo a plastové úchyty.

Funkčnost obývací stěny LANCEOLATA

Díky své funkčnosti nabízí obývací stěna LANCEOLATA dostatek úložného prostoru pro drobnosti, které potřebujete mít po ruce, a to včetně prostoru na knihy, hračky a další potřeby.

Stěna je navržena tak, že jednotlivé části se velmi snadno poskládají a zároveň je možnost vytvoření různých uspořádání díky modernímu designu.

Závěr

Pokud jste našli zajímavou nabídku a rozhodli jste se pro koupi obývací stěny LANCEOLATA, můžete si ji objednat na https://www.naradi-cz.cz/produkt/obyvaci-stena-lanceolata-barva-borovice-andersen-dub-april. Obývací stěnu vám dodáme v demontu a záruka je 24 měsíců.

obývací stěna LANCEOLATA