Policie pro dětský pokoj: Jak vybrat ty správné?


Policie jsou jedním z nejoblíbenějších hraček pro děti. Mají různé velikosti, barvy a tvary, a tak se stávají skvělým doplňkem dětského pokoje. Pokud hledáte ty správné police pro vaše dítě, měli byste si dát na několik věcí pozor.

Velikost a tvar

První věcí, na kterou byste měli při výběru policí myslet, je velikost a tvar. Pokud máte malý pokoj, měli byste zvolit menší police, aby se do místnosti vešly. Pokud máte větší pokoj, můžete si dovolit větší police, které budou působit mohutněji a vyniknou v místnosti. Důležitý je také tvar police. Pokud hledáte police pro dětský pokoj, měli byste zvolit police s kulatými rohy, aby se dítě neporanilo.

Barva

Další věcí, na kterou byste měli při výběru policí myslet, je barva. Pokud máte v pokoji světlé barvy, můžete si dovolit výraznější barvy policí. Pokud máte v pokoji tmavé barvy, měli byste zvolit světlejší barvy policí, aby se v místnosti vytvořil kontrast. Důležité je také, aby barva policí ladila s barvou nábytku a dalších doplňků v místnosti.

Materiál

Další věcí, na kterou byste při výběru policí myslet, je materiál. Pokud hledáte police pro dětský pokoj, měli byste zvolit police z bezpečného materiálu, který neobsahuje škodlivé látky. Důležité je také, aby materiál policí byl odolný a snadno se čistil, aby se na policích neusazoval prach a nebyly zdrojem alergií.

Umístění

Poslední věcí, na kterou byste při výběru policí myslet, je umístění. Pokud chcete, aby police sloužily jako úložný prostor pro hračky, měli byste je umístit do výšky, kam dítě dosáhne. Pokud chcete, aby police sloužily jako dekorace, můžete si dovolit umístit je i větší výšku. Důležité je také, aby byly police umístěny na bezpečném místě, kde nehrozí, že by se dítě poranilo.

Pokud hledáte ty správné police pro dětský pokoj, navštivte centrum-krabice.cz.