Postel OYERE 200×90 cm s praktickým úložným prostorem a elegantním bílým designem


Postel OYERE 200×90 cm s praktickým úložným prostorem

Postel OYERE je ideální volbou pro vaše děti. S praktickým úložným prostorem pod zvedacím lamelovým roštem, poskytuje dostatek místa pro uložení hraček a dalších věcí. Součástí postele je také bezpečnostní zábrana proti pádu z postele, která zaručuje bezpečný spánek vašich dětí.

Praktické provedení postele

Postel OYERE je vyrobena z kvalitního materiálu LTD v elegantním bílém provedení. Součástí postele je kvalitní rošt z bukového dřeva, který zajišťuje pohodlný a zdravý spánek.

Navíc postel OYERE nabízí výsuvný šuplík s kolečky, který poskytuje další úložný prostor. Pod postelí najdete zásuvku, která Vám poskytne velký úložný prostor.

Rozměry postele jsou 205 x 61 x 100 cm. Výsuvný šuplík má rozměr 190 x 60 x 23 cm. Postel je dodávána v demontu. Součástí postele není matrace, doporučujeme dokoupit rozměr 200×90 cm.

Doporučení k výrobku

Pro dokonalé spaní vašich dětí doporučujeme vybavit postel OYERE kvalitní matrací v rozměru 200×90 cm. V naší nabídce najdete široký výběr matrací, které zajistí maximální pohodlí a zdravý spánek.

Závěr

Postel OYERE je praktickou volbou pro dětské pokoje. S elegantním bílým provedením a praktickým úložným prostorem nabízí vše, co potřebujete pro bezpečný a pohodlný spánek vašich dětí. Při koupi postele OYERE navíc získáte výsuvný šuplík s kolečky, který nabízí další místo pro uložení věcí. Vyberte si postel OYERE a dopřejte vašim dětem ideální místo pro spánek i hraní.

Postel OYERE

Pro více informací a objednání produkty navštivte naši stránku na www.kupsinabytek.cz.