Prostorově úsporná pohovka MICADONI Moghan s rohovým rozkládacím systémem a šedým manšestrem (levá verze)


Minimalistický design pohovky Moghan

Levá rohová pohovka Moghan zaujme na první pohled minimalistickým designem. Jemné linie prošívání vytváří společně s manšestrovým čalouněním a černě lakovanou bukovou podnoží příjemné spojení, které působí lehce a svěže.

Rozkládací systém pro nečekanou návštěvu

Praktickým bonusem je možnost pohovku rozložit a vytvořit tak lůžko pro nečekanou návštěvu. Sezení je vhodné pro čtyři osoby a je doplněno polštáři, které vám i vašim hostům poskytnou pohodlné a prostorné místo k posezení.

Různé barevné varianty

Pohovka Moghan je k dispozici v pestrých ale i neutrálních tónech, díky kterým si najdete ten pravý do vašeho interiéru. Pokud máte zájem o jinou variantu čalounění, neváhejte nás kontaktovat.

Vrácení zboží a individuální obchodní podmínky

Tento produkt se vyrábí na zakázku a vrácení zboží podléhá individuálním obchodním podmínkám dle odstavce 3.6.

Údržba a čištění

Tip: Celou pohovku doporučujeme čistit měkkým kartáčem. Vyhněte se silnému tření nebo náhlým prudkým pohybům. Nepoužívejte vysavač. K čištění mokrých nebo mastných skvrn použijte hedvábný papír a následně vlhkou měkkou houbu, která skvrnu rychle absorbuje. Znečištěné povrchy čistěte jemnými krouživými pohyby. Po odstranění skvrny nechte tkaninu uschnout při pokojové teplotě.

Pohovka MICADONI Moghan

Pozor! Vyberte si barvu, která vám nejlépe vyhovuje a bude vás opravdu bavit!

Koupit pohovku MICADONI Moghan