Rozkládací komoda Tempo Kondela HILARD AR6 v dubu stirling – praktické a stylové řešení pro Vaše bydlení

Vybrat správný nábytek pro své bydlení může být někdy úplným oříškem. Chcete mít nábytek, se kterým budete spokojeni a který splní všechna Vaše přání – aby byl praktický, stylový a funkční. Řešením může být rozkládací komoda Tempo Kondela HILARD AR6 v dubu stirling.

Komoda HILARD AR6 je zhotovena z laminované dřevotřísky s ABS hranami

Jak už název napovídá, jedná se o rozkládací komodu zhotovenou z kvalitní laminované dřevotřísky s ABS hranami, což z namáhaných míst činí velmi odolný a trvanlivý nábytek. Také se nemusíte bát, že se něco poškodí, jelikož samotné materiály jsou zpracovány s velkou pečlivostí a precizností.

Rozkládací komoda Tempo Kondela HILARD AR6 v dubu stirling

Nabízí úložný prostor ve formě jednodveřové skříňky, tří šuplíků a otevřeného prostoru

V prostoru bytu je často potřeba ukládat mnoho různých věcí a předmětů, a proto je důležité, aby nábytek, který máte, byl praktický a nabízel dostatek úložného prostoru. Rozkládací komoda Tempo Kondela HILARD AR6 toto potřebuje splňuje, jelikož nabízí úložný prostor ve formě jednodveřové skříňky, tří šuplíků a otevřeného prostoru.

Masivní vzhled díky tloušťce materiálu až 5 cm

Když hledáme nábytek, chceme, aby byl především kvalitní, aby nám vydržel dlouho, ale také aby dobře vypadal. Rozkládací komoda Tempo Kondela HILARD AR6 v dubu stirling splňuje obojí, jelikož má masivní vzhled díky tloušťce materiálu až 5 cm a také se hodí do moderního interiéru.

Elegantní kovové úchytky

Není nic horšího, než když se nábytek potácejí různé úchytky a koháků. Komoda Tempo Kondela HILARD AR6 naštěstí má elegantní kovové úchytky, takže designově nekazí celkový dojem nábytku a zbytečně nevyčnívají.

Detail kovových úchytků na rozkládací komodě Tempo Kondela HILARD AR6 v dubu stirling

Barevné provedení dub stirling

Základem celého nábytku je barva, podle které si dovedeme už představit, jak bude celý pokoj vypadat. Rozkládací komoda Tempo Kondela HILARD AR6 se hodí do čistého a stylového interiéru a také je vyrobena ve velmi elegantním a neutrálním barevném provedení dub stirling.

Chcete-li si tuto rozkládací komodu zakoupit a hezky ji zapadnout do vašeho bytu, navštivte stránky NaBytekHned.cz, kde ji můžete koupit za skvělou cenu.

Vhodná do obývacích pokojů či ložnic

Rozkládací komoda Tempo Kondela HILARD AR6 v dubu stirling se hodí nejen do obývacího pokoje, ale i do ložnice. Je vhodná pro všechny ty, co hledají praktický a stylový nábytek pro své bydlení, který nabízí úložný prostor a také je vyrobena z kvalitních materiálů, které jí zaručují dlouhou životnost.