Stylová postel LIDIA z borovice pro váš pokoj

Postel Lidia je jednou z nejkrásnějších postelí na trhu. Je vyrobena z masivu borovice, což z ní dělá kvalitní a pevnou postel. Je navíc vybavena také roštem, tudíž si nemusíte dělat starosti s výběrem roštu, který by pasoval k vaší posteli.

Postel vyrobená z masivu borovice

Postel Lidia je vyrobena z borovice, což je velmi kvalitní dřevo. Borovice je pevná a vydrží mnoho let. Je také velmi hezká a nabízí příjemný vzhled do vašeho pokoje. Postel má rozměry 120 x 200 cm, což ji činí ideální volbou pro menší pokoje nebo pokojíky.

Postel LIDIA

Rozměry postele

Postel Lidia má rozměry 120 x 200 cm, takže je ideální volbou pro menší pokoje nebo pokojíky. Je vysoká 64 cm, tudíž se na ni snadno vstupuje a sestupuje. Celkové rozměry postele jsou 127 x 205 cm, takže ji můžete umístit i do menších prostor.

Pokud se vám líbí retro styl, stává se z Postele LIDIA nedílná součást vašeho pokoje. Můžete ji kombinovat s další retro-nábytkem a vytvořit si tak originální pokoj plný stylu a pohodlí.

Nabídka postele LIDIA včetně roštu

Postel Lidia je nabízena včetně roštu, takže nemusíte řešit výběr roštu, který by k posteli seděl. Můžete si být jistí, že postel s roštem budou tvořit ideální páru pro váš noční odpočinek. Navíc poskytuje postel dostatek prostoru pro relaxaci a odpočinek.

Postel LIDIA včetně roštu

Postel Lidia je v této chvíli dostupná v internetovém obchodě maliboo.cz. Objednávkou na této stránce si můžete zajistit kvalitní a stylovou postel pro svůj pokoj. Postel se dodává v demontovaném stavu a vyžaduje tak malou montáž.