Stylová sedačka MID.YOU s rohovým provedením v antracitovém odstínu

Zařízení bytu není nic jednoduchého. Navíc když máte omezený prostor. Přesto stojí za to investovat do něčeho pěkného, co vám bude sloužit dlouhé roky a vaše místnost opticky zvětší. Pokud hledáte novou stylovou sedačku s rohovým provedením, máme pro vás skvělou možnost! A to rohovou sedačku MID.YOU v antracitovém odstínu.

Kvalitní materiály

Sedačka MID.YOU je vyrobena z textilního materiálu a kompozitního dřeva. Textilní potah vypadá velmi elegantně a dobře se čistí. Kompozitní dřevo zaručuje pevnost konstrukce. Díky těmto materiálům se vám rohová sedačka bude líbit nejen kvůli designu, ale také kvůli kvalitě.

Jednoduchá montáž

Montáž sedačky je snadná a rychlá. Sedačka je dodávána v několika balíčcích, ale není třeba se obávat, že byste se v montáži ztratili. Návod je přehledný a krok za krokem vám ukáže, jak postavit sedačku správně a rychle.

Ottomane vpravo

Rohová sedačka MID.YOU má ottomane vpravo. To znamená, že sedačku budete moci umístit jen na jedno místo v obývacím pokoji. Nicméně, díky rohovému provedení vám sedačka bude sloužit jako výborný prostor pro odpočinek při sledování seriálu nebo při čtení oblíbené knížky.

Chcete mít rohovou sedačku MID.YOU u sebe doma? Tak neváhejte a objednejte si ji na stránkách Nářadí-cz.cz! Cena se na první pohled může zdát poněkud vyšší, ale pokud jí porovnáte s jinými rohovými sedačkami na trhu, zjistíte, že cena je naprosto adekvátní kvalitě a designu.

Sedačka MID.YOU

Jestliže se vám toto provedení rohové sedačky nelíbí, máte na výběr z dalších barevných provedení. Sedačka MID.YOU je také k dispozici v hnědé a šedé barvě. Díky tomuto výběru budete mít možnost si vybrat tu nejlepší variantu pro váš obývací pokoj.

Sedačka MID.YOU v šedé

Závěr

Sedačka MID.YOU s rohovým provedením v antracitovém odstínu je hitem současného designu. Je vkusná, moderní, ale zároveň praktická a kvalitní. Pokud máte radi sezení v teple domova, určitě si tuto sedačku oblíbíte. Stačí si ji objednat na Nářadí-cz.cz a užívat si klidné pohodové chvíle s rodinou či přáteli!

Sedačka MID.YOU v hnědé