Světle šedá rohová pohovka Ghado Moor: Luxusní a prostorná s možností rozložení!


Elegance, pohodlí a multifunkčnost

Ghado Moor je pravá volba pro každého, kdo hledá jemnou pohovku. Kombinace modernistického designu s prošívanými polštáři a štíhlou kovovou podnoží dodává pohovce nadčasový charakter a vytváří pocit rovnováhy. Moderní, na dotek hebké, látkové čalounění vytváří společně s podnoží atraktivní celek, který do všeho domova vnese prvek luxusu a novodobou eleganci.

Moor nabízí nejen pohodlné sezení, ale také možnost rozložení do prostorné postele pro návštěvy hostů. K dispozici je totiž již zabudovaný mechanismus rozkládání.

Kvalita a zpracování

Na výrobu pohovky Ghado Moor jsou použity kvalitní materiály, které se pyšní vysokou odolností proti opotřebení a dlouhou životností. Prošívané polštáře jsou součástí balení a doplňují celkový luxusní dojem pohovky.

Pohovka je vyrobena na zakázku a tudíž je v souladu s nejvyššími standardy kvality a zpracování. Pevná konstrukce zajišťuje pevnost a stabilitu pohovky, na kterou se můžete plně spolehnout.

Velikost a barva

Ghado Moor je čtyřmístná pohovka o délce 260 cm. Je k dispozici v krásné světle šedé barvě, která se snadno kombinuje s dalšími kousky nábytku i doplňky v interiéru.

TIP: K čištění doporučujeme použít bavlněný hadřík namočený ve vlažné vodě a vysavač s vhodným nástavcem.

Závěr

Je těžké najít pohovku, která by dokázala splnit požadavky na kvalitu, pohodlí i design. S pohovkou Ghado Moor však nemusíte hledat dál. Tento kousek nábytku nabízí nejen všechny tyto vlastnosti, ale díky své multifunkčnosti se stane nepostradatelným kouskem v každém domácnosti.

Ghado Moor je produktem, který si vysloužil mnoho spokojených zákazníků. Pokud i Vy hledáte kus nábytku, který dokáže být zároveň praktický a elegantní, navštivte nyní a získejte tu lepší cenu na trhu.

Pozn.: Polštáře jsou součástí balení.
Tento produkt se vyrábí na zakázku a vrácení zboží podléhá individuálním obchodním podmínkám dle odstavce 3.6.

Ghado Moor

Ghado Moor

Ghado Moor

ZDE najdete podrobné informace o produktu a možnost si ho ihned objednat.