TPS Koupelnová skříňka nad pračku POLA MINI DD – Bílý mat: Elegantní řešení pro úpravu vaší koupelny


ZÁVĚSNÁ SKŘÍŇKA / KOUPELNA NAD PRAČKOU

MODEL: MINI DD FIELDS

VERZE DLOUHÝCH DVEŘÍ

BARVA: BÍLÁ

TPS Koupelnová skříňka nad pračku POLA MINI DD - Bílý mat

Moderní knihovna bude splňují očekávání všech, kteří oceňují praktická řešení.

Je snazší zařídit si volný prostor nad pračkou

Skříňka má 4 police skryté za dvířky

Okraje – povrchová úprava ABS plastem (vyznačuje se vysokou mechanickou a chemickou odolností)

Nábytek je vyroben z 16mm laminované desky

Minimalistický design

Nový typ kování, hladké strany bez koncovek

Polský výrobce

Závěsná koupelnová skříňka je perfektním řešením pro malé prostory, aby vaši koupelnu ještě lépe rozvinula. Prostorná koupelnová skříňka na ručníky, čisticí prostředky a další koupelnové doplňky.

Pokud hledáte moderní a praktické řešení pro vaši koupelnu, zavěste si nad pračku TPS Koupelnovou skříňku POLA MINI DD v bílém matovém provedení. Skříňka je ideálním doplňkem pro malé prostory, kde je třeba využít každý centimetr volného prostoru. Skříňka je vyrobena z kvalitní laminované desky a disponuje čtyřmi policemi skrytými za dvířky.

Skrývání koupelnových doplňků za dvířky je praktickým řešením, jak udržet vaši koupelnu v pořádku. Stylový design a bílá matová barva skříňky dokonale zapadne do každé koupelny, bez ohledu na její velikost či styl.

Zvolte si tedy TPS Koupelnovou skříňku nad pračku POLA MINI DD a užijte si efektivní využití volného prostoru a praktické uložení vašich koupelnových doplňků.

Pro více informací a možnost nákupu si můžete prohlédnout produkt na webu https://www.brega.cz/produkt/tps-koupelnova-skrinka-nad-pracku-pola-mini-dd-bily-mat.