Zahradní podsedák Cuba 195×63 cm od Hartmana


Přidejte ke svému letnímu posezení na zahradě či terase dávku stylu a pohodlí. Se zahradními podsedáky od značky Hartman to půjde velmi snadno. Spojují v sobě elegantní vzhled a odolnost proti rozmarům počasí.

Vysoce kvalitní materiály

Zahradní podsedák Cuba je vyroben z kombinace bavlněných a polyesterových vláken, které skvěle vzdoruje vyblednutí od sluníčka i dešťovým kapkám. To znamená, že bez obav vydrží celé léto venku a vy můžete maximálně využít své zahrady či terasy.

Pohodlí a komfort

O pohodlí se následně postará výplň z PUR pěny. Ta je odolná nejen proti vodě, ale i proti opakovanému používání. Díky ní budete mít pocit, jako byste seděli na obláčku a můžete se kochat krásami vaší zahrady či terasy.

Elegantní design

Podsedák je navržen s ohledem na moderní design a vkus. Jeho barva – tmavě šedá – je perfektní pro kombinování s jinými zahradním nábytkem. Rohy podsedáku jsou elegantně zaoblené a celkově působí velmi sofistikovaně. Vypadat bude skvěle nejen na vaší zahradě, ale i na terase u letního domu či chaty.

Závěr

Pokud hledáte zahradní podsedák, který spojuje moderní design, odolnost a pohodlí, tak jste na správné adrese. Zahradní podsedák Cuba od značky Hartman je ideální volbou pro každého, kdo si chce užít léto nejen na zahradě, ale i s pohodlným posezením. Můžete si ho objednat přímo zde: https://www.codina.cz/produkt/zahradni-podsedak-195m63-cm-cuba-hartman

Zahradní podsedák Cuba

Zdroj fotografie: pixabay.com